Ogólne wiadomości

Działalność naszego Gabinetu Promocji Zdrowia i Terapii Naturalnej sprowadza się do pomocy w przywracaniu ludziom zdrowia.
Nie stawiamy diagnoz medycznych, nie prowadzimy działalności medycznej, nie leczymy w rozumieniu medycyny akademickiej.

Naszym celem jest także uświadomienie ludziom zdrowym czy dotkniętym odczuwalną chorobą, że każdą kurację należy rozpocząć od poddania się Testowi Obciążeń Organizmu, a po analizie wyników uwidaczniających obecność organizmów chorobotwórczych takich jak pasożyty, bakterie, wirusy i inne rozpocząć ich likwidację poprzez terapię ziołową i przepuszczenie przez cały organizm specjalnego prądu oraz oczyszczenie organizmu i krwi.
Jest to proces absolutnie konieczny trwający 3 razy po 17 dni – gdyż bez niego każde leczenie będzie mało skuteczne.

Dla większości ludzi wiedza na temat pasożytów jest abstrakcyjna. Na ten temat nie mówi się wcale, a standardowa wiedza o pasożytach i innych patogenach w naszym organizmie ogranicza się do robaków które można zdiagnozować w naszym kale lub w krwi. Jest to tylko mała cząstka prawdy.
Mało o tym się wie, że większość z nas ma chore jelita. Przez szczeliny jelit larwy, jaja, pasożyty przenikają do naszego krwiobiegu i mogą zasiedlić się w całkowicie nietypowym dla siebie miejscu.
Nie można ich dlatego w żaden sposób zdiagnozować a tym bardziej usunąć.
Pasożyty żyjące w naszych organach wydzielają do naszego organizmu produkty swej przemiany materii, które dla nas są toksyczne i uszkadzają nimi nasze organy, są przyczyna wielu chorób.
Candida_albicans_tKlasycznym przykładem jest grzyb Candida, który rozwijając się w naszym organizmie jest przyczyną bardzo dużej ilości chorób: od chorób przewodu pokarmowego, chorób ginekologicznych, chorób stawów, do grzybicy paznokci i łupieżu i innych.
I dlatego jeżeli cierpisz zarówno na ostre stany chorobowe jak i na przewlekłe schorzenia, masz raka, często przeziębiasz się, bolą cię stawy i kręgosłup, cierpisz na depresję, masz problemy z prostatą, walczysz z łuszczycą, masz problem z suchym okiem, masz opryszczkę, boli cię wszystko, niepokoją cię zaparcia, biegunki, mdłości i wymioty, utrata wagi lub otyłość, nadmierna pobudliwość, wzdęcia i obrzęki, podrażnienie jelit, anemia, alergia, kłopoty ze snem, łaknienie na słodkie, zapalenie dróg żółciowych, wątroby, trzustki a nawet inne niepokojące objawy – PRZYJDŹ DO NAS, NIE ZWLEKAJ. POMOŻEMY CI PRZYWRÓCIĆ ZDROWIE.

Jako podstawowe metody do ustalenia przyczyn stosujemy: Metodę Vega Test  Metoda scaningowa (Express Test) Komputerowe Badanie Organizmu
Do terapii Wykorzystujemy: Zapper, BRT-Biorezonans, Terapie: wibroakustyczą, biostymulacyjną, ultradzwiękową, bodzcami ciepła i zimna aparatem ICE therm, Masaże, Kuracje ziołami, Odpowiednią dietę, Ćwiczenia fizyczne, Stare zapomniane metody domowe  naturalne oraz Własne wypracowane metody.

Gabinet Promocji Zdrowia i Terapii Naturalnej
99-400 Łowicz
ul.Klickiego 66
(przejdź do zakładki Kontakt i zobacz gdzie to jest)
tel. 501074045 / 501074060