Likwidacja organizmów chorobotwórczych

Po przeprowadzeniu Testu Obciążeń Organizmu dajemy propozycję niszczenia patogenów chorobotwórczych: pasożytów, grzybów wirusów, bakterii, roztoczy, owsików, glist, tasiemców przywr, płazińce, obleńce, pierwotniaki i chorób wliczając w to raka i HIV znajdujących się w krwi i innych organach programem będącym kombinacją zappingu i terapii ziołowej.

Do celu likwidacji organizmów chorobotwórczych wykorzystujemy urządzenie elektroniczne Zapper którego zasada działania opiera się o tzw. „zapping” czyli poddawanie organizmu działaniu lekkiego prądu (w zapperach) o odpowiednim dla danych mikroorganizmów częstotliwościach, które nie wywierają szkodliwego wpływu na organizm ludzki a usuwają z niego nieproszonych gości – powodując ich obumarcie.

Urządzenie Zapper jest bardzo bezpieczne, nie przynosi skutków ubocznych, nie przeszkadza w żadnej kuracji i można stosować dla ludzi w każdym wieku. Zabieg można stosować nawet u noworodków – sadza się na kolanach matki i robi zabieg. Efektywnie podnosi odporność organizmu.

Urządzenie Zapper zostało wynalezione i dopracowane przez kanadyjską lekarkę Huldę Clark. Dr.Clark udowodniła wraz ze swoim zespołem naukowym w wieloletnich badaniach potwierdzonych przez wielu wybitnych lekarzy że każdy drobnoustrój chorobotwórczy ma określoną częstotliwość drgań i określoną falę elektromagnetyczną można go zniszczyć.
Udowodniła że drobnoustroje w mózgu, płynie mózgowordzeniowym, w tkankach wątroby, w stawach itp. które zostaną poddane działaniom specyficznych impulsów o napięciu kilku Volt zostaną rozerwane ich błony komórkowe, co spowoduje ich zniszczenie w organizmie.
Sesja wykonania Testu Obciążeń Organizmu jak i proces oczyszczania kombinacją zappingu i terapii ziołowej nie spowodują ograniczeń w Twoim dotychczasowym życiu.

BIOREZONANS BRT – opiera się na generowaniu lekkich wahań elektromagnetycznych w szerokim zakresie częstotliwości. Podczas takiego seansu używa się częstotliwości widma ludzkich fal mózgowych: alfa-rytm, beta-rytm, teta – rytm, delta-rytm.

Seans związany jest z Elektromagnetycznymi drganiami w zakresie od 10 do 50.000 Hz. Od osoby testowanej moduł „pobiera” z powierzchni jego skóry za pomocą elektrod, informacje energetyczną, specjalnie przetwarza i oddaje przetworzoną z powrotem do organizmu. Osoba testowana podczas takiego seansu i aparatura, tworzą zamknięty obwód adaptacyjnej regulacji, który pozwala organizmowi na wykorzystanie jego własnych możliwości powrotu do fizjologicznej homeostazy (równowagi).

Gwarantujemy trwałe i szybkie efekty.

Umów się na wizytę: Kontakt